Capiki chlapecké capáčky pejsek modré

Určení

• Obrázek moc hezký
    • Nemá žádnou stélku
    • Nesedí v patě
    • Boty strašně smrdí

Na tyto botky jsem se moc těšila až příjdou, ale bohužel malému vůbec nesedí přijde mi že se v nich šourá.
    Boty strašně smrdí po kůži, což jsem se s tím nikdy nesetkala a není to moc příjemné, když k vám dítě přijde a cejtíte ten smrad z bot. Boty jsme zatim daly na stranu, protože mu vůbec nesedí v patě a doufám že až mu nožka trochu víc vyroste, tak mu budou sedět lépe.
    Další mínus je, že tyto capky nemají žádnou stélku, což sem byla dosela v šoku, protože si myslím že by tam stélka měla být aspoň maličká..
    Upřímně si myslím že dlouho botky nevydrží a jsem hodně zklamaná.
    Ga mě určitě tyto capky ne.

Kvalitní.

• Krasné dezény
    • Netlačí
    • Kromě podrážek se dají čistit vlhkým hadříkem
    • Podrážky by možná mohly být tmavší
    • Nevím, jestli je to tajné, ale nikde jsme se nedozvěděli, kde se produkt vyrábí

Jsou krásné a ve srovnání s jedněmi koupenými v Lidlu o mnoho lepší.

Určení
pro kluky
Barva
modrá
Materiál svršku
kožené

Capáčky se snadno nasazují, udržují nohy dítěte v teple. Jsou vhodné do kočárku, autosedačky, jako přezůvky na doma i na návštěvu. Díky pružné zadní části krásně drží na nožičce, skvěle se přizpůsobí a jsou měkké a ohebné. Nožička se v capáčcích nepotí, jsou pohodlné, praktické a antiskluzové. Podrážka je vyrobena z nezávadné broušené kůže, poměr kvality a ceny je bezkonkurenční.

Capáčky Capiki nebo TapTapi jsou vhodné pro děti s buclatější nožičkou a vyšším nártem, pro děti s užší a drobnější nožičkou jsou vhodné capáčky Afelo. Od velikosti pro 2-3 roky se rozdíly mezi značkami stírají.

Capáčky splňují evropské normy pro děti do 3 let.

Jak vybrat správnou velikost?

• změřte dítěti nožičku např. obkreslením na papír a přidejte cca 1 cm (důležitý prostor pro růst a pohyb palce)
  • u kožených capáčků se nerozlišuje vnitřní a vnější délka

Jak capáčky ošetřovat?

• stačí otírat navlhčeným hadříkem, podrážku lze otřít i jemným kartáčkem
  • nechejte uschnout - ne u zdroje tepla!
  • lze použít i prostředky vhodné na čištění kůže
  • po kontaktu s vodou může být kůže tvrdší, stačí capáčky promnout mezi prsty a opět změknou (i chůzí)

• , zakoupeno v Nejbaby

• Obrázek moc hezký
    • Nemá žádnou stélku
    • Nesedí v patě
    • Boty strašně smrdí

Upřímně si myslím že dlouho botky nevydrží a jsem hodně zklamaná.
    Ga mě určitě tyto capky ne.

Kvalitní.

• Krasné dezény
    • Netlačí
    • Kromě podrážek se dají čistit vlhkým hadříkem
    • Podrážky by možná mohly být tmavší

Jsou krásné a ve srovnání s jedněmi koupenými v Lidlu o mnoho lepší.

• , zakoupeno v botičkovna

• pěkně ušité, krásný motiv, pro děti zajímavý